Meme Büyütme

Meme varoluştan bu zamana kadar doğurganlığın ve güzelliğin sembolü olmuştur. Meme kadınların en önemli görsel ve cinsel organıdır. Bu nedenledir ki göğüs estetiği operasyonları özellikle son yıllarda dünyada ve ülkemizde en fazla talep gören operasyonların başında gelmektedir.

Operasyon Süresi

45 dk ile 1 saat arası

Taburcu Süresi

Hastanın durumuna bağlı aynı gün

Sosyal Hayata Dönüş

Operasyon sonrası 3 gün*

Meme Büyütme

Meme büyütme operasyonu; doğuştan ya da sonradan oluşan sebeplerle görünüm ve boyutlarından memnun olunmayan göğüslerin cerrahi yöntem ile silikon ve protez kullanılarak boyutlarının istenilen ebatlara getirilmesi işlemidir.

Hastalarımızın istediği ebat göz önünde bulundurularak yapılan meme büyütme operasyonu aynı zamanda kişinin kilosu, boyu ve göğüs kafesi yapısına uygun bir şekilde planlanarak yapılmaktadır. Yenilenen teknoloji sayesinde kullandığımız protez ve teknikler ile tamamen doğal bir görünüm elde edilebilen meme büyütme operasyonlarında, geliştirdiğimiz yöntemlerle göğüs dekolte kısmında altın oranı yakalıyor ve operasyon sonrası oluşabilecek izleri minimuma indiriyoruz.

meme silikon

Silikon Çeşitleri

Model ve şekil olarak birbirinden farklı iki protez kullanılmaktadır. Bunlardan biri görünüm itibariyle yarım küre ay şeklinde olan yuvarlak protez, diğeri su damlasına benzerliği ile adını alan damla protezdir. Hastalarımızın talebi, vücut proporsiyonu ve uzman doktorlarımızın  kararları doğrultusunda birlikte karar verilerek uygulama yapılmaktadır.

meme silikonu cesitleri

Uygulama

Meme silikonları hastamızın meme dokusu ve mevcut durumuna göre kas altı veya kas üstüne yerleştirilmektedir. Uygulamaların birbirinden farkı olmamakla birlikte hangi yöntem uygulanacağı tamamiyle hastamızın durumuna bağlıdır.

Ameliyat Süresi

Meme büyütme operasyonu ortalama 45 dakika ile 1 saat arasında sürmekte ve operasyon sonrası hastanın durumuna göre aynı gün taburcu olabilmektedir.

meme buyutme sekilleri

Ameliyat Sonrası

Meme büyütme ameliyatı sonrası hastanın durumuna göre 2 hafta ile 4 hafta arasında özel bir sütyen giyilmektedir. Operasyon sonrası 3. gün* sosyal hayata dönülebilmektedir. Sadece dikkat edilmesi gereken 10 gün ağır spor (body, ağırlık gibi) yapılamayacak olmasıdır.

*3 gün kişiye bağlı olarak değişebilir.

Operasyon Sonrası Emzirme

Operasyon esnasında silikon protez memeye yerleştirilirken süt kanallarına zarar verilmemektedir. Bu bölgeden herhangi bir doku çıkartılmadığı için anne sütünün süt kanallarından geçerek bebeğin ağzına ulaşmasına engel olunmaz.

 

Bilgi ve Randevu
için formu doldurun

Uzman Sağlık Danışmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir…

Operasyon Çok Rahattı

Burnumla ilgili bir sağlık problemi için geldiğim yerdi Aslı Tarcan Tıp Merkezi. Karşılaştığım muamele ise sanki eski arkadaşlarımla olan bir buluşma gibiydi. Aslı Hanım çok tatlı bir insan, beni çok rahatlattı, çok iyi hissettirdi. Operasyonum da bu aşamadan sonra çok rahattı. İyi ki sizinle karşılaşmışız Aslı Hanım…

Alphonsine Cornélie
FRANSA
Tüm Ekibe Çok Teşekkürler

Zor zamanlar geçirdiğim bir dönemde, psikolojik olarak beni rahatsız eden bir bölgem için tercih etmiştim Aslı Tarcan’ı. Şükürler olsun bu kararı verdiğim güne. Ağrısız sızısız çok güzel ve rahat bir operasyon geçirdim. Ekibi gerçekten bu işin uzmanı. Her şey için teşekkürlerimi sunuyorum.

Elif Sezer
TÜRKİYE
Muhteşem Ekip

Muhteşem bir ekip ve muhteşem bir hizmet ! Aslı Tarcan estetik konusunda bir kadının neye ihtiyacı olabileceğinden çok iyi anlıyor. Modayı, trend’leri takip eden çok samimi bir insan. Operasyonum için emeği geçen tüm ekibe şükranlarımı sunuyorum.

Sevinç Alperen
TÜRKİYE
Her Şey Çok Güzeldi

İnternetteki olumlu yorumları okuduktan sonra özel bir operasyon için buraya gitmeye karar verdim. İçeri girdiğim andan itibaren kendimi uzman ellere bıraktığımı anlamıştım. Aslı Tarcan ile tanışmak da çok güzel bir duyguydu. Son gün fotoğraf çektirdik hep birlikte. Harika bir operasyon ve harika bir anıydı.

Shaima Bahadur
B.A.E
Çok Memnun Kaldım

Aslı Tarcan hem çok samimi bir insan hem de çok arkadaş canlısı. Hiç çekinmeden derdimi paylaştım kendisiyle. Vücudumun gerekli bölgelerine, gerekli işlemleri profesyonel bir ekiple uyguladılar. Kısacası çok memnun kaldım… Teşekkürler Aslı Hanım !

Nur Yurt
ALMANYA
İşinde Uzman Ekip

Aslı Tarcan’ı Instagram’dan bulmuştum. Kendileriyle oradan iletişime geçtim ve beni ön konuşma için davet ettiler. Çok güzel ve rahat bir ortamları var. Arkadaşımla bir sorunumu paylaşır gibi konuşup operasyonu kararlaştırdık. Operasyon sonrası ise artık aynada yepyeni ve sağlıklı bir ben vardı. İyi ki varsınız Aslı Hanım…

Cor Carolien
HOLLANDA