Göz Kapağı Estetiği

(Blefaroplasti)

Göz kapağı ameliyatı kişinin durumuna göre yalnızca üst göz kapağı veya alt göz kapağına uygulanmakla birlikte alt-üst komple şekilde de yapılabilmektedir.

Operasyon Süresi

1 ile 3 saat arası

Taburcu Süresi

Aynı gün veya 1 gün sonra

Sosyal Hayata Dönüş

Operasyon sonrası 3-4 gün*

Göz Kapağı Estetiği

Sağlıklı göz çevresi bireyi genç, dinamik ve canlı gösterir. Göz çevresindeki en belirgin şikayetler olarak üst göz kapağındaki deri fazlalığı ve yağlanmalar ile alt göz kapağındaki torbalanmalar, çizgiler ve çukurluklar gelir. Bu belirtilere sahip olan kişilerde yorgun, yaşlı, üzgün bir ifade oluşur. Bu durum kişinin öz güveni ve sosyal yaşantısını etkileyebilir. Kurumumuzda plastik cerrahlar tarafından yapılan göz kapağı ameliyatları ile bu sorunlar ortadan kaldırılabileceği gibi kişinin görüntü itibariyle daha estetik, enerjik ve öz güvenli olması sağlanır.
Göz Kapağı Estetiği

Operasyon Aşamaları ve süresi

Göz kapağı ameliyatı kişinin durumuna göre yalnızca üst göz kapağı veya alt göz kapağına uygulanmakla birlikte alt-üst komple şekilde de ameliyat yapılabilmektedir. Ameliyat, uygulanacak alana göre ortalama 1 ile 3 saat arasında sürmektedir. İşlem lokal ya da genel anestezi altında yapılabilmektedir. Anestezi türü hastalarımızın da talebi dikkate alınarak uzman hekimlerimiz tarafından belirlenmektedir.

Göz Kapağı Ameliyatı Sonrası

Ameliyat sonrası çoğu zaman aynı gün taburcu olunabilmektedir. Operasyon sonrası hafif şişlik ve morarma görülebilir fakat kişinin yapısına göre 3-4 gün içerisinde kaybolur ve sosyal yaşantıya devam edilebilir. Ameliyattan 5-7 gün sonra dikişler alınır.
goz kapak

Bilgi ve Randevu
için formu doldurun

Uzman Sağlık Danışmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir…

Operasyon Çok Rahattı

Burnumla ilgili bir sağlık problemi için geldiğim yerdi Aslı Tarcan Tıp Merkezi. Karşılaştığım muamele ise sanki eski arkadaşlarımla olan bir buluşma gibiydi. Aslı Hanım çok tatlı bir insan, beni çok rahatlattı, çok iyi hissettirdi. Operasyonum da bu aşamadan sonra çok rahattı. İyi ki sizinle karşılaşmışız Aslı Hanım…

Alphonsine Cornélie
FRANSA
Tüm Ekibe Çok Teşekkürler

Zor zamanlar geçirdiğim bir dönemde, psikolojik olarak beni rahatsız eden bir bölgem için tercih etmiştim Aslı Tarcan’ı. Şükürler olsun bu kararı verdiğim güne. Ağrısız sızısız çok güzel ve rahat bir operasyon geçirdim. Ekibi gerçekten bu işin uzmanı. Her şey için teşekkürlerimi sunuyorum.

Elif Sezer
TÜRKİYE
Muhteşem Ekip

Muhteşem bir ekip ve muhteşem bir hizmet ! Aslı Tarcan estetik konusunda bir kadının neye ihtiyacı olabileceğinden çok iyi anlıyor. Modayı, trend’leri takip eden çok samimi bir insan. Operasyonum için emeği geçen tüm ekibe şükranlarımı sunuyorum.

Sevinç Alperen
TÜRKİYE
Her Şey Çok Güzeldi

İnternetteki olumlu yorumları okuduktan sonra özel bir operasyon için buraya gitmeye karar verdim. İçeri girdiğim andan itibaren kendimi uzman ellere bıraktığımı anlamıştım. Aslı Tarcan ile tanışmak da çok güzel bir duyguydu. Son gün fotoğraf çektirdik hep birlikte. Harika bir operasyon ve harika bir anıydı.

Shaima Bahadur
B.A.E
Çok Memnun Kaldım

Aslı Tarcan hem çok samimi bir insan hem de çok arkadaş canlısı. Hiç çekinmeden derdimi paylaştım kendisiyle. Vücudumun gerekli bölgelerine, gerekli işlemleri profesyonel bir ekiple uyguladılar. Kısacası çok memnun kaldım… Teşekkürler Aslı Hanım !

Nur Yurt
ALMANYA
İşinde Uzman Ekip

Aslı Tarcan’ı Instagram’dan bulmuştum. Kendileriyle oradan iletişime geçtim ve beni ön konuşma için davet ettiler. Çok güzel ve rahat bir ortamları var. Arkadaşımla bir sorunumu paylaşır gibi konuşup operasyonu kararlaştırdık. Operasyon sonrası ise artık aynada yepyeni ve sağlıklı bir ben vardı. İyi ki varsınız Aslı Hanım…

Cor Carolien
HOLLANDA