LİPOSUCTİON

Yağ Aldırma

Yağ aldırma işlemi olarak da bilinen Liposuction, vücudun bazı bölgelerinde birikmiş yağların vakumlama yöntemi ile vücuttan alınması işlemidir.

Operasyon Süresi

Bölgeye göre değişken

Taburcu Süresi

Aynı gün veya 1 gün sonra

Sosyal Hayata Dönüş

Operasyon sonrası 7 gün

Liposuction - Yağ Aldırma

Yağ aldırma işlemi olarak da bilinen Liposuction, vücudun bazı bölgelerinde birikmiş yağların vakumlama yöntemi ile vücuttan alınması işlemidir.

Herkes daha estetik ve fit bir görünüme sahip olmak ister ancak ideal kilomuza ulaşsak dahi bölgesel yağlanmadan kurtulamayanlarımızın sayısı oldukça fazladır. Tam bu noktada devreye giren liposuction işlemi ile vücutta bulunan fazla yağlardan kurtuluyor ve istediğiniz görüntüye sahip oluyorsunuz.

Tanımından da belli olduğu üzere liposuction işlemi vücut şekillendirme ameliyatıdır. Liposuction işlemi vücutta fazla yağ olan tüm bölgelere uygulanabilen ve genel anestezi altında plastik cerrahlar tarafından yapılan bir ameliyat türüdür. Merkezimizde liposuction yöntemlerinden, lazer ve vaser uygulamaları yapılmaktadır. Uzman hekimlerimizce yapılan muayene sonrası hangi şekilde yapılacağı belirlenmekte ve buna göre operasyon planlanmaktadır.

liposuction

Operasyon Aşamaları ve Sonrası

Liposuction işleminin süreci uygulanacak alana göre değişiklik gösterebilir. Hastalarımız ameliyat sonrası genellikle aynı gün taburcu edilmektedir. Yaklaşık 1 hafta içerisinde de sosyal hayata devam edebilir. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise ameliyat sonrası 1 ay kadar ağır egzersizlerden kaçınmaktır.
yag_aldirma ameliyati

Bilgi ve Randevu
için formu doldurun

Uzman Sağlık Danışmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir…

Operasyon Çok Rahattı

Burnumla ilgili bir sağlık problemi için geldiğim yerdi Aslı Tarcan Tıp Merkezi. Karşılaştığım muamele ise sanki eski arkadaşlarımla olan bir buluşma gibiydi. Aslı Hanım çok tatlı bir insan, beni çok rahatlattı, çok iyi hissettirdi. Operasyonum da bu aşamadan sonra çok rahattı. İyi ki sizinle karşılaşmışız Aslı Hanım…

Alphonsine Cornélie
FRANSA
Tüm Ekibe Çok Teşekkürler

Zor zamanlar geçirdiğim bir dönemde, psikolojik olarak beni rahatsız eden bir bölgem için tercih etmiştim Aslı Tarcan’ı. Şükürler olsun bu kararı verdiğim güne. Ağrısız sızısız çok güzel ve rahat bir operasyon geçirdim. Ekibi gerçekten bu işin uzmanı. Her şey için teşekkürlerimi sunuyorum.

Elif Sezer
TÜRKİYE
Muhteşem Ekip

Muhteşem bir ekip ve muhteşem bir hizmet ! Aslı Tarcan estetik konusunda bir kadının neye ihtiyacı olabileceğinden çok iyi anlıyor. Modayı, trend’leri takip eden çok samimi bir insan. Operasyonum için emeği geçen tüm ekibe şükranlarımı sunuyorum.

Sevinç Alperen
TÜRKİYE
Her Şey Çok Güzeldi

İnternetteki olumlu yorumları okuduktan sonra özel bir operasyon için buraya gitmeye karar verdim. İçeri girdiğim andan itibaren kendimi uzman ellere bıraktığımı anlamıştım. Aslı Tarcan ile tanışmak da çok güzel bir duyguydu. Son gün fotoğraf çektirdik hep birlikte. Harika bir operasyon ve harika bir anıydı.

Shaima Bahadur
B.A.E
Çok Memnun Kaldım

Aslı Tarcan hem çok samimi bir insan hem de çok arkadaş canlısı. Hiç çekinmeden derdimi paylaştım kendisiyle. Vücudumun gerekli bölgelerine, gerekli işlemleri profesyonel bir ekiple uyguladılar. Kısacası çok memnun kaldım… Teşekkürler Aslı Hanım !

Nur Yurt
ALMANYA
İşinde Uzman Ekip

Aslı Tarcan’ı Instagram’dan bulmuştum. Kendileriyle oradan iletişime geçtim ve beni ön konuşma için davet ettiler. Çok güzel ve rahat bir ortamları var. Arkadaşımla bir sorunumu paylaşır gibi konuşup operasyonu kararlaştırdık. Operasyon sonrası ise artık aynada yepyeni ve sağlıklı bir ben vardı. İyi ki varsınız Aslı Hanım…

Cor Carolien
HOLLANDA