Genital Bölge (Vajina) Estetiği

Vajinadaki fiziksel ya da estetik problemler psikolojik ve sosyal sorunlara neden olmakla birlikte cinsel hayatı da olumsuz etkilemektedir. Tüm bu problemleri ortadan kaldırmak için yapılan vajina estetiği operasyonları merkezimizde büyük titizlik ve gizlilik esasına dayanarak yapılmaktadır. Vajina bölgesine yapılacak olan estetik işlem, kişinin ihtiyacına göre belirlenmektedir.

Genital Bölge (Vajina) Estetiği

Vajinadaki fiziksel ya da estetik problemler psikolojik ve sosyal sorunlara neden olmakla birlikte cinsel hayatı da olumsuz etkilemektedir.
Tüm bu problemleri ortadan kaldırmak için yapılan vajina estetiği operasyonları merkezimizde büyük titizlik ve gizlilik esasına dayanarak yapılmaktadır.
Vajina bölgesine yapılacak olan estetik işlem, kişinin ihtiyacına göre belirlenmektedir.

Genital bölge estetikleri ameliyathanede steril ortamda yapılması gereken hassas operasyonlardır. Yapılacak işleme göre genel ya da lokal anestezi altında yapılabilmekte ve genellikle operasyon sonrası aynı gün taburcu olunabilmektedir.

Aşağıda belirttiğimiz operasyonlar tek başına ya da birlikte yapılabilmektedir.

LABİOPLASTİ (İç Dudak Küçültme İşlemi)

Vajina bölgesinde en fazla rastlanan sorunların başında gelen vajina iç dudak deformiteleri, sağlık sorunlarının yanı sıra estetik kaygı problemi de oluşturabilmektedir.
Merkezimizde yapılan diğer operasyonlarda olduğu gibi labioplasti operasyonunda da son sistem lazer teknolojisinden faydalanarak konforlu bir şekilde operasyon gerçekleştirilmektedir. Ayrıca lazer teknolojisi ile yapıldığı için operasyon sonrası kısa bir sürede olumlu sonuç alınmasını sağlamaktadır.

vagina ic dudak estetigi

VAJİNOPLASTİ (Vajina Daraltma)

Özellikle kontrolsüz doğum, hormonal faktörler ve yaşlanmaya bağlı olarak dokuların gevşemesi sonucu esnekliğin azalması ile genişleme şikayeti olan hastalarımıza yapılan operasyondur.

Sonucun en iyi şekilde olması için vajina giriş bölgesinden başlayıp ortalama 7 cm kadar vajina içine ilerlemek ve fazla dokular çıkartılarak operasyonu tamamlamak gerekmektedir. 2-3 cm kadar içeriye girilerek yapılan operasyonlar ise yeterli gelemeyebilmektedir.

KIZLIK ZARI ONARIMI (Hymenoplasty)

Kızlık zarı vajina girişinde bulunan ve herkeste farklı yapıda olan bir bölgedir. Ayrıca kızlık zarı sadece cinsel ilişki ile yırtılmaz; doğuştan bu şekilde olabileceği gibi, tampon kullanımı, kaza ve farklı sebeplerle de yırtılabilir. Kızlık zarı dikimi kişisel bir tercihtir ve bu nedenle merkezimizde gizlilik esasına uygun bir şekilde yapılmaktadır.

O-SHOT (Mutluluk Aşısı)

Kadınların menopoz, doğum, ya da stresten kaynaklı en büyük dertleri cinsel ilişkiden zevk alamama, hassasiyet kaybı, kuruluk, ilişki sırasında ağrı, idrar kaçırma gibi problemleri olabilmektedir. İşte tüm bu problemleri ortadan kaldıracak orgazm aşısı olarak da adlandırılan O-Shot uygulaması; cerrahi olmayan güvenli ve etkili bir yöntemdir.

Uygulamada tıbbi olarak onaylanmış Platelet – Rich Plasma terapisi kullanılmaktadır. O-Shot yönteminde kadınların iç genital ve klitoral bölgesine PRP işlemi yapılmakta ve böylelikle bölgenin uyarılması sağlanmaktadır. PRP uygulamasının en büyük avantajı doğal olması ve herhangi bir yan etkisinin olmamasıdır.

Özetle O-Shot uygulaması ile; orgazm olamama sorununa son verilir; idrar kaçırma sorunu çözülür ve vajinal kuruluk derdi ortadan kalkar.

mutluluk operasyonu

G-SHOT (G Noktası Büyütme İşlemi)

G noktası büyütme olarak adlandırılan, G-Shot işlemi cinsel yönden aktif kadınlarda G noktasını geçici süre ile büyüten, basit ve cerrahi olmayan ancak mutlaka uzman doktorlar tarafından yapılması gereken bir uygulamadır.

Vajina içerisindeki idrar kanalının hemen altındaki bölgeye bir çeşit protein olan kalojen/hyalüronik asit enjeksiyonu yapılmaktadır. Bölgeye yapılan uygulama sonrası G noktası büyütülmekte ve cinsel haz attırılarak orgazm olabilme mümkün olmaktadır.

PENİS BÜYÜTME

Erkek cinsel organı olan penis; penis başı, corpus cavernosum, corpus spongiosum ve üretra olarak 4 ayrı bölümden oluşmaktadır.

Penis boyutlarından memnun olmayan kişilere yapılabilecek olan penis yağ enjeksiyonu işlemi penis kalınlaştırma ve penis dolgusu olarak da bilinmektedir. Penis büyütme işlemleri uzman doktorlarımız tarafından hastanede ameliyathane ortamında yapılmaktadır. Penis büyütme işlemlerinde kimyasal hazır dolgular kullanılabileceği gibi kişinin kendi vücut yağı da kullanılabilmektedir. Yağ enjeksiyonu ile penis büyütme işlemi yapılacaksa kişinin yapısına bağlı olmakla birlikte genelde popo ya da göbek kısmından yağ alınmaktadır. İşlem sedasyon anestezi yöntemi ile yapılmakta ve hasta genelde aynı gün taburcu olabilmektedir. İşlem sonrası penis sargı bezi ile sarılmakta ve yaklaşık 4-5 gün sonra çıkarılmaktadır. Bu işlem, yapılan kişi belirtmediği sürece kesinlikle belli olmamakta ve his – haz kaybı gibi bir durum yaşatmamaktadır.

Operasyon sonrası dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, işlem sonrası 1 ay kadar cinsel ilişkiden uzak durulması gereğidir. Peniste yağ enjeksiyonu işlemi ile uzatma en iyi şartlarda 3-4 cm’ye, kalınlaştırma ise 7-16 cm’ye kadar olmaktadır.

Bilgi ve Randevu
için formu doldurun

Uzman Sağlık Danışmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir…

Operasyon Çok Rahattı

Burnumla ilgili bir sağlık problemi için geldiğim yerdi Aslı Tarcan Tıp Merkezi. Karşılaştığım muamele ise sanki eski arkadaşlarımla olan bir buluşma gibiydi. Aslı Hanım çok tatlı bir insan, beni çok rahatlattı, çok iyi hissettirdi. Operasyonum da bu aşamadan sonra çok rahattı. İyi ki sizinle karşılaşmışız Aslı Hanım…

Alphonsine Cornélie
FRANSA
Tüm Ekibe Çok Teşekkürler

Zor zamanlar geçirdiğim bir dönemde, psikolojik olarak beni rahatsız eden bir bölgem için tercih etmiştim Aslı Tarcan’ı. Şükürler olsun bu kararı verdiğim güne. Ağrısız sızısız çok güzel ve rahat bir operasyon geçirdim. Ekibi gerçekten bu işin uzmanı. Her şey için teşekkürlerimi sunuyorum.

Elif Sezer
TÜRKİYE
Muhteşem Ekip

Muhteşem bir ekip ve muhteşem bir hizmet ! Aslı Tarcan estetik konusunda bir kadının neye ihtiyacı olabileceğinden çok iyi anlıyor. Modayı, trend’leri takip eden çok samimi bir insan. Operasyonum için emeği geçen tüm ekibe şükranlarımı sunuyorum.

Sevinç Alperen
TÜRKİYE
Her Şey Çok Güzeldi

İnternetteki olumlu yorumları okuduktan sonra özel bir operasyon için buraya gitmeye karar verdim. İçeri girdiğim andan itibaren kendimi uzman ellere bıraktığımı anlamıştım. Aslı Tarcan ile tanışmak da çok güzel bir duyguydu. Son gün fotoğraf çektirdik hep birlikte. Harika bir operasyon ve harika bir anıydı.

Shaima Bahadur
B.A.E
Çok Memnun Kaldım

Aslı Tarcan hem çok samimi bir insan hem de çok arkadaş canlısı. Hiç çekinmeden derdimi paylaştım kendisiyle. Vücudumun gerekli bölgelerine, gerekli işlemleri profesyonel bir ekiple uyguladılar. Kısacası çok memnun kaldım… Teşekkürler Aslı Hanım !

Nur Yurt
ALMANYA
İşinde Uzman Ekip

Aslı Tarcan’ı Instagram’dan bulmuştum. Kendileriyle oradan iletişime geçtim ve beni ön konuşma için davet ettiler. Çok güzel ve rahat bir ortamları var. Arkadaşımla bir sorunumu paylaşır gibi konuşup operasyonu kararlaştırdık. Operasyon sonrası ise artık aynada yepyeni ve sağlıklı bir ben vardı. İyi ki varsınız Aslı Hanım…

Cor Carolien
HOLLANDA