Burun Estetiği

(Rinoplasti)

Merkezimizde plastik cerrahlarımız tarafından yapılan operasyon öncesi simülasyon çalışmaları sayesinde kişiye özel ve  sıfır hata ile burun operasyonları gerçekleştiriyoruz.

Operasyon Süresi

Ortalama 1 saat

Taburcu Süresi

1 gün sonra

Sosyal Hayata Dönüş

Operasyon sonrası 3-4 gün*

Burun Estetiği

Burun, görsel açıdan ön planda olan ve yüzün merkezinde bulunan, estetik görünümü önemli oranda etkileyen bir organdır. Herkesin görünümü ve yüz hatları farklı olduğu gibi burun yapısı da farklıdır.

Merkezimizde plastik cerrahlarımız tarafından yapılan operasyon öncesi simülasyon çalışmaları sayesinde kişiye özel ve  sıfır hata ile burun operasyonları gerçekleştiriyoruz. Burun estetiği ile doğal ve estetik bir görünüm kazanacağınız gibi solunum yollarınızı olumsuz etkileyen deformasyonları da ortadan kaldıracağımız için rahat nefes almanızı da sağlamış olacağız.

Rinoplasti ameliyatı, buruna kalıcı olarak şekil verme ve estetik olarak burun şeklini değiştirme anlamına gelmektedir. Operasyon, genel anestezi altında ortalama 1 saat kadar sürer ve 1 gece hastanede kalmanız yeterli olur.

burun estetikleri

Operasyon Aşamaları

Burun estetiği ameliyatı genel anestezi altında ortalama 1 saat kadar süren cerrahi bir işlemdir. Ameliyat sonrası 1 gece hastanede kalınması yeterli olur.

burun_yuz_orani

Bilgi ve Randevu
için formu doldurun

Uzman Sağlık Danışmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir…

Operasyon Çok Rahattı

Burnumla ilgili bir sağlık problemi için geldiğim yerdi Aslı Tarcan Tıp Merkezi. Karşılaştığım muamele ise sanki eski arkadaşlarımla olan bir buluşma gibiydi. Aslı Hanım çok tatlı bir insan, beni çok rahatlattı, çok iyi hissettirdi. Operasyonum da bu aşamadan sonra çok rahattı. İyi ki sizinle karşılaşmışız Aslı Hanım…

Alphonsine Cornélie
FRANSA
Tüm Ekibe Çok Teşekkürler

Zor zamanlar geçirdiğim bir dönemde, psikolojik olarak beni rahatsız eden bir bölgem için tercih etmiştim Aslı Tarcan’ı. Şükürler olsun bu kararı verdiğim güne. Ağrısız sızısız çok güzel ve rahat bir operasyon geçirdim. Ekibi gerçekten bu işin uzmanı. Her şey için teşekkürlerimi sunuyorum.

Elif Sezer
TÜRKİYE
Muhteşem Ekip

Muhteşem bir ekip ve muhteşem bir hizmet ! Aslı Tarcan estetik konusunda bir kadının neye ihtiyacı olabileceğinden çok iyi anlıyor. Modayı, trend’leri takip eden çok samimi bir insan. Operasyonum için emeği geçen tüm ekibe şükranlarımı sunuyorum.

Sevinç Alperen
TÜRKİYE
Her Şey Çok Güzeldi

İnternetteki olumlu yorumları okuduktan sonra özel bir operasyon için buraya gitmeye karar verdim. İçeri girdiğim andan itibaren kendimi uzman ellere bıraktığımı anlamıştım. Aslı Tarcan ile tanışmak da çok güzel bir duyguydu. Son gün fotoğraf çektirdik hep birlikte. Harika bir operasyon ve harika bir anıydı.

Shaima Bahadur
B.A.E
Çok Memnun Kaldım

Aslı Tarcan hem çok samimi bir insan hem de çok arkadaş canlısı. Hiç çekinmeden derdimi paylaştım kendisiyle. Vücudumun gerekli bölgelerine, gerekli işlemleri profesyonel bir ekiple uyguladılar. Kısacası çok memnun kaldım… Teşekkürler Aslı Hanım !

Nur Yurt
ALMANYA
İşinde Uzman Ekip

Aslı Tarcan’ı Instagram’dan bulmuştum. Kendileriyle oradan iletişime geçtim ve beni ön konuşma için davet ettiler. Çok güzel ve rahat bir ortamları var. Arkadaşımla bir sorunumu paylaşır gibi konuşup operasyonu kararlaştırdık. Operasyon sonrası ise artık aynada yepyeni ve sağlıklı bir ben vardı. İyi ki varsınız Aslı Hanım…

Cor Carolien
HOLLANDA