Kaş Ekimi

Kaş ekimi FUE tekniğiyle, lokal anestezi altında ve 2-3 saat içinde uygulanmaktadır.

3 GÜN KONAKLAMA

Tüm işlemler için anlaşmalı 5 yıldızlı otellerimizde misafirimiz oluyorsunuz.

2-3 SAAT OPERASYON

Maksimum 8 saat içerisinde profesyonel ekibimiz doğal saç ekimini gerçekleştirir.

100% AĞRISIZ VE ACISIZ

İğnesiz lokal anestezi cihazımız ile ağrı ve acıyı hiç hissetmeyeceksiniz !

MAKSİMUM KIL KÖKÜ

4000-4500 grefte
kadar

FUE Yöntemi ile Kaş Ekimi

Kaş ekimi uygulamasından sonra ömür boyu dökülmeyen, istenildiği gibi şekil verilen doğal kaşlar elde edilir.

Gözlerimizin ve kaşlarımızın yüzümüze kattığı ifade çok önemlidir. Bu nedenle kaşlarımızdaki problemlerin bizi ne denli etkileyeceği ortadadır.

Günümüz şartlarında kadınların daha bakımlı olduklarını ve güzellik uğruna aldıkları hizmetleri düşününce bazen beklenmedik sonuçlarla karşılaştıklarını hatırlamak gerekir. Bu sonuçlar arasında kaşların hızlı bir şekilde ve geri dönüşümsüz dökülmesini de sayabiliriz. Benzer şekilde psikolojik sebepler, sağlık problemlerinden ötürü kullanılan ilaçlar ile tedaviler ve genetik faktörler de kaşlardaki dökülmeyi yoğunlaştırıp kaş şeklini bozabilir. İşte bu tür problemlerle mücadele için kişiler tarafından kaş ekimi kalıcı ve talep gören bir yöntem halini almıştır.

Kaş ekimi erkeklere de uygulanan ama özellikle de kadınların yoğun olarak talep ettiği bir operasyon haline gelmiştir.

Kaş ekimi FUE tekniğiyle, lokal anestezi atında ve 2-3 saat içinde uygulanmaktadır. İki kulak arası, başın arka tarafından yani dönor bölgesinden ihtiyaç kadar kök alabileceğimiz küçük bir alanı kısaltıp mikro motor yardımıyla greftleri tek tek alıyoruz. Kaş ekiminde tekli saç teli içeren greftler kullanmamız gerektiği için 2 ve 3’lü olan greftleri tekli saç teli içeren kök halinde ayrıştırıyoruz.

Kaş Ekimi Sonrasındaki Süreç:

İyileşme süreci oldukça kolaydır. Dokular kendini 7-10 gün içinde yeniler. Ekim sırasında oluşan kırmızı kabuklar 7-10 gün içerisinde yok olur. 10. gün kökler iyice yerleşmiş olur.

Ekimden sonraki 10 günlük süreç yıkama işleminin gerçekleştirilerek kabuklanmanın yok olmasını sağlayan süreçtir. Bu süreç gözlemimiz dahilinde çok dikkat edilmesi gereken bir dönemdir.

Ekilen sakal ve bıyıkların bir kısmı ya da tamamı 1-2 ay içerisinde şok dökülme yaşar. Bu kişiden kişiye değişen bir durumdur. Kimilerinde hiç dökülme olmazken başkalarında tamamı bile dökülebilir. Bu normal bir süreçtir. Dökülen sakal ve bıyıklar uyuma fazından sonra yani ekimden ortalama 2 ay sonra çıkmaya başlar ve 6 ile 8 ay içerisinde forma girmiş olur.

Bilgi ve Randevu
için formu doldurun

Uzman Sağlık Danışmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir…

Tüm Süreç Harikaydı

Yurt dışından bu işlem için gelmiştim. Havaalanındaki karşılamadan operasyon sonrası uğurlamaya kadar harika bir deneyimdi. Aslı Tarcan çok iyi kalpli, çok enerjik, çok pozitif bir insan. Bütün süreç boyunca ben ve birlikte geldiğim ailem için uğraştı durdu. Her şey için sonsuz teşekkürler…

Jordana Melisa
İSPANYA
Tabii ki Aslı Hanım

Arkadaşımın önerisiyle gittiğim bir yerdi. Biraz da ön yargılıydım bu işlere… Ta ki Aslı Hanım ile tanışana kadar… Gerçekten çok sıcakkanlı ve işinin uzmanı birisi... Ne yalan söyleyeyim, yeni saçlarımla kendime güvenim geri geldi. Kimse ektirdiğimin farkında bile değil… Teşekkürler Aslı Tarcan ve ekibi!

Trifon Zlatan
BULGARİSTAN
Çok Teşekkürler

Ben hasta memnuniyeti bu kadar yüksek bir yer görmedim. Aslı Tarcan’dan bahsetmeye zaten gerek yok kendisi süper bir insan fakat diğer uzmanlardan çevirmen rehberlere kadar çok tatlı çalışanlara sahipler. Tüm operasyon sürecim o kadar rahat ve keyifliydi ki anlatamam… Ayrılırken hep birlikte çektirdiğimiz fotoğrafı hep saklayacağım…

Haluk Aytaç
TÜRKİYE
Sizi Unutmayacağım

Aslı Hanım sizi nasıl övsem, nasıl teşekkür etsem inanın bilemiyorum. Resmen yeni saçlarımla yeni bir hayat kazandım. Çok korkuyordum, insanlar dalga geçer sanıyordum fakat hepsi boşunaymış. O kadar güzel bir operasyon geçirdim ki çevremdeki saç problemi yaşayan herkes artık beni kıskanıyor. Sizi hiç unutmayacağım, çok teşekkürler!

Tad Kalyn
İNGİLTERE
10 Üzerinden 10

Ben buraya yurt dışından yakın bir arkadaşımı getirttim. Kendisini havaalanında karşıladılar. Operasyon sürecini ben de yakından takip ettim. Aslı Tarcan işinin uzmanı ve çok samimi bir kadın. Her şeyi detaylı bir şekilde anlattı arkadaşıma. Çalışanlar da çok iyi insanlar. Kısacası 10 üzerinden 10… Ne diyebilirim ki daha fazla 🙂

Can Aydın
ALMANYA
Teknoloji Üssü gibi

Konum olarak mükemmel bir noktada. İçeride en son teknolojiden her türlü hizmeti sunuyorlar. Ben saç ekimi için gittim, ufak bir işlemdi ama ilk konuşmaya kıyasla operasyon sonrasında beklediğimizden çok daha başarılı greft sayısına ulaştık. Aslı Hanım ve ekibi tüm süreç boyunca güler yüzlerini eksik etmeyip destek oluyorlar. Kendilerine tekrar tekrar teşekkür ediyorum…

Eren Eylül
KIBRIS